یکی از بهترین اماکن برای اجرای برنامه های فرهنگی به صورت گروهی حرم مطهر می باشد که اجرای برنامه در سالن امام خامنه ای حرم مستلزم رعایت قانون قوانین ذیل می باشد .

۱. مبلغ واریزی قابل عودت و جابجایی نمی باشد.
۲. هماهنگی دفتر اردوها حداقل روز قبل از اجرای برنامه
۳. برای هر ساعت برنامه در سالن مبلغ دو میلیون ریال جهت خدمات دریافت خواهد شد.
۴. رعایت شئونات حرم مطهر از قوانین غیر قابل اغماض می‌باشد که تمام تشکل ها ملزم به رعایت شئون خواهند بود.
۵. برای برنامه هایی که اجرای مستقل داشته باشنددعوت از عوامل اجرایی،سخنران ،مداح و مجری بر عهده خود آن بخش می باشدو فقط آماده سازی فضا برعهده بخش اردوها خواهد بود.
۶. ارگانهایی که اجرای مستقل داشته باشند می بایست سین برنامه ها خود را مشخص نموده و کارشناس ، سخنران، مداح یا مجری خود را حداکثر تا یک هفته قبل از اجرای برنامه مشخص و اعلام نمایند.
۷. استفاده از مجری و مداح خانم در سال ممنوع  می باشد.
۸. اعلام نیاز بخش درخواست کننده از ابتدا ثبت و فضا متناسب با آن آماده سازی خواهد شد و هر گونه تغییر بعدی بر عهده واحد درخواست کننده می باشد.
۹. فضاسازی خارج از شرایط عمومی سالن باید با تایید مدیر محترم روابط عمومی و تبلیغات بوده و توسط خود واحد درخواست کننده تحت نظارت مسئول سالن صورت پذیرد.
۱۰. نصب هرگونه بنر و پلاکارد بر دیوارها و سن سالن ممنوع می باشد و جهت نصب پلاکارد یا بنر حتماً باید با مسئول سالن هماهنگی های لازم صورت پذیرد.
۱۱. پذیرایی و سرو غذا در سالن ممنوع می باشد.
۱۲. در صورت نیاز به پذیرایی می بایست حتماً با مسئول سالن اردوها هماهنگی های لازم صورت پذیردو در صورت موافقت پذیرایی خارج از سالن امکان پذیر می باشد.
۱۳. در صورت هرگونه خسارت و صدمه به اموال سالن جبران خسارت  برعهده درخواست کننده برنامه می باشد.
۱۴. مرجع درخواست کننده حتماً می بایست راس ساعت مقرر سالن را تحویل مسئول مربوطه نمایند و هرگونه تاخیر در اجرای برنامه بر عهده درخواست کننده می باشد. 15:رزرو قطعی سالن منوط به پرداخت هزینه سالن می باشد.

تماس با با واحد خدمات فرهنگی

تلفن تماس: 02537175383

ساعت فعالیت: همه روزه از ساعت 9 صبح الی ۱۸ عصر

آدرس : قم، حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها،‌ صحن صاحب الزمان عج درب 16 طبقه فوقانی